Reklama
Strona głowna Gwiazdy To koniec kariery Kożuchowskiej?

To koniec kariery Kożuchowskiej?

od Karolina Melon
Reklama
Coraz więcej nieprzychylnych komentarzy pada w stronę Małgorzaty Kożuchowskiej, która robi się wyrachowana. Według internautów, znana aktorka zaczyna się za bardzo wywyższać. Złośliwi mogliby powiedzieć “Małgośka zjedz Snickersa, bo zaczynasz gwiazdorzyć”.

Od dłuższego czasu aktorka zaczęła wrzucać na Instagrama coraz więcej zdjęć.  Pozami, a nawet czasem opisem sugerują użytkownikom, że artystka czuje się, jak księżniczka z bajki, a jej profil w sieci jest dla niej, jak pałac.  Polskie przysłowie mówi- wolność Tomku w swoim domku. Aczkolwiek ludzi zaczyna coraz bardziej irytować postawa aktorki. Fotoreporterzy narzekają, że Małgorzata Kożuchowska zrobiła się nieco wulgarna i wyrachowana. Padły nawet komentarze, iż odmówiła fotografom, którzy pobiegli za kulisy, możliwości robienia zdjęć i tym samym wykonywania ich pracy: “Dzisiaj żadnych zdjęć nie będzie, za to mi nie zapłacili…”

 Małgorzata Kożuchowska należy do jednej z bardziej rozpoznawalnych aktorek. Niestety  niektórzy twierdzą, że takie zachowanie może negatywnie wpłynąć na jej karierę. Wyrachowana postawa nie zwiastuje długiej kariery.  Brak skromności i wywyższanie się nad innymi nigdy nie kończy się dobrze. Myślicie, że to będzie koniec Małgorzaty i wszyscy będą ją wspominać, jako Hankę w kartonach?

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz