Reklama
Strona głowna Instagram To kosztuje go znacznie więcej… Czy książę Harry żałuje podjętej decyzji?

To kosztuje go znacznie więcej… Czy książę Harry żałuje podjętej decyzji?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Książę Harry ostatnio podjął najważniejszą decyzję w swoim życiu. Po wielu latach życia w rodzinie królewskiej zdecydował się na odcięcie od niej i rozpoczęcie w innym kraju. Choć wydawałoby się, że teraz jego życie stało się spokojniejsze to tak nie jest, a wszystko przez decyzję dotyczącą opuszczenia rodziny królewskiej i swojego kraju.

Jak trzyma się książę Harry po odejściu z rodziny królewskiej?

Książę Harry zdecydował się na rozpoczęcie nowego etapu w życiu z dala od Wielkiej Brytanii, przeprowadzając się do Ameryki. Ta decyzja zaskoczyła wszystkich, nie tylko rodzinę królewską ale także Brytyjczyków. Oczywiście wyjazd miał pomóc w odcięciu się od szumu, który powstał wokół niego i Meghan po ogłoszeniu zaskakujących wieści. Jak się okazuje niestety nic to nie dało, bowiem książę Harry nie czuje się zbyt dobrze. A całą sytuację postanowił skomentować podczas programu nadawanego przez ABC “Royal Divide” przyjaciel księcia – Nacho Figueras.

Rozmawiałem z Harrym kilka dni temu. Wiele wycierpiał z powodu wszystkich rzeczy, które mu się przydarzyły. Bardzo cierpi z powodu ludzi, którzy go osądzają.

Poznaliśmy także jakie są marzenia Harry’ego:

Chce żyć na tyle normalnie, na ile jest to możliwe. Kiedy masz przed domem tysiące paparazzi czekających na zrobienie zdjęcia twojemu synowi, to nie jest zbyt normalne. Jest ojcem i facetem, który przede wszystkim stara się chronić swoje młode i lwicę. Wie, czego im potrzeba. Stał się niesamowitym mężczyzną, z którego jego matka byłaby dumna.

Mamy nadzieję, że wszystko się ułoży i książę Harry wreszcie będzie mógł żyć w ciszy i przede wszystkim w spokoju.

Instagram/Sussexroyal

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz