Reklama
Strona głowna Ogólne To oni poprowadzą Sylwestrową Moc Przebojów 2019 w Polsacie!

To oni poprowadzą Sylwestrową Moc Przebojów 2019 w Polsacie!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Sylwestrowa Moc Przebojów coraz bliżej! W tym roku na Stadionie Śląskim szykuje się doskonała zabawa w rytm najlepszych dyskotekowych hitów, które rozgrzeją do tańca nawet w najmroźniejszy wieczór!

W Nowy Rok wprowadzą nas: niezastąpiony duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. A także emanujący pozytywną energią i zawsze w dobrych humorach Ela Romanowska i Rafał Maserak. Po raz pierwszy w roli prowadzącej Sylwestrową Moc Przebojów zobaczymy gwiazdę serialu „W rytmie serca” Barbarę Kurdej-Szatan i Karolinę Gilon. Na scenie zadebiutuje też zwycięzca 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Damian Kordas. Co przygotowują, aby rozgrzać nas do najlepszej zabawy w roku? Przekonamy się już 31 grudnia!

Publiczność na Stadionie Śląskim i przed telewizorami w szampański nastrój wprawią największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Nie zabraknie takich hitów jak „Mama ostrzegała” grupy Daj To Głośniej, „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari. Na scenie swoje pojawi się także DJ Bobo i jego „Chihuahua”, Layzee Fka Mr President i „Coco Jumbo”, Maciej Maleńczuk i „Ostatnia nocka”, Sławomir i „Miłość w Zakopanem” oraz Michał Szpak, Cleo, Feel, Enej i wielu innych artystów.

Sylwestrowa Moc Przebojów już 31 grudnia o godzinie 20. w Polsacie!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz