Reklama
Strona głowna Ogólne Tomasz Iwan komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek. Przez przypadek wyjawił płeć dziecka?!

Tomasz Iwan komentuje ciążę Małgorzaty Rozenek. Przez przypadek wyjawił płeć dziecka?!

od Damian Kowal
Reklama
Tomasz Iwan skomentował właśnie trzecią ciążę Małgorzaty Rozenek. Czy przez swoją nieuwagę zdradził płeć dziecka?!

Tomasz wraz z Radosławem Majdanem grali niegdyś wspólnie w polskiej reprezentacji piłki nożnej. Po latach Tomasz stwierdził, że jest w stanie pomóc koledze. W rozmowie z reporterką portalu jastrzabpost.pl powiedział, że:

Przede wszystkim wspaniała wiadomość dla rodziców. Myślę, że to jest coś wspaniałego. To jest dziecko długo oczekiwane przez ich samych, długo oczekiwane przez media. Miałem okazję już z Radkiem rozmawiać osobiście i pogratulować mu. Służę oczywiście pomocą gdyby chciał przyjść na lekcję przewijania pieluch, bo już mam to za sobą.

Iwan cieszy się z wielkiej radości przyszłych rodziców:

Jest to coś fantastycznego, przede wszystkim dla rodziców. Wiemy, że Radek i Małgosia są ze sobą już jakiś okres, wiemy, że Małgosia ma dzieci z wcześniejszego związku, Radek natomiast jeszcze nie, więc czeka go fantastyczny okres. Z własnego punktu widzenia muszę powiedzieć, że w wieku, w którym jest Radek jest się cierpliwym, dojrzałym, dobrym i wspaniałym ojcem. Myślę, że Radek właśnie takim będzie.

Podczas rozmowy Tomasz zdradził informację dotyczącą płci dziecka!

Takim wydarzeniu mogą towarzyszyć tylko pozytywne emocje. Radość, szczęście i nawet po jego głosie można było wyczuć, że jest mega zadowolony, więc myślę, że to dziecko będzie oczkiem w jego głowie. Czy będzie bramkarzem, czy też piłkarzem, bo muszę powiedzieć, że to jest różnica – a wiemy, że to będzie chłopiec. Najważniejsze, żeby wszystko poszło po ich myśli, a jestem przekonany, że i Radek i Małgosia otoczą go wspaniałą, rodzicielską opieką.

Gratulujemy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz