Reklama
Strona głowna Gwiazdy Tomasz Kammel będzie kolejną osobą która pożegna się z TVP? To nie spodoba się prezesowi TVP

Tomasz Kammel będzie kolejną osobą która pożegna się z TVP? To nie spodoba się prezesowi TVP

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Tomasz Kammel to jedna z najbardziej aktywnych osób w social media. Fani prezentera nie mogą narzekać, bowiem prawie codziennie dzieli się on z nim zdjęciami z różnych wydarzeń, zdarzeń a także planu. Jest on również jednym z nielicznych, którzy wyrażają swoje zdanie na temat poglądów na swoim profilu. Nie wszyscy jednak zgadzają się z jego wizją.

Jakiś czas temu wypowiedział się na temat orientacji seksualnej, przez którą większość jest piętnowana:

Moi Drodzy to jest fenomenalna sprawa. Żyjemy w kraju, w którym zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy mogą nie tylko wyrażać, ale i bronić swoich poglądów. To jest naprawdę cenne. Jedyny problem w tym, że zamiast szukać kompromisu (bo i tak zawsze będą dwa obozy) strony się zwalczają. Dla mnie miłość zawsze jest miłością, bez względu na płeć. Szanujmy się, nawet gdy światopoglądowo się różnimy

Teraz też postanowił podzielić się zdjęciem ze sklepu Walta Disney’a, na którym dostrzegł mały szczegół:

I już wiadomo kto jest po drugiej stronie tęczy! Myszka Miki, yeah!

Pod postem szybko pojawiła się fala komentarzy, wśród nich znalazł się także wpis Barbary Kurdej-Szatan, która nie komentowała kontrowersyjnego szczegółu:

Ooooo zazdro

Nie wszyscy jednak zostawili po sobie miły „ślad”. Jeden z internautów stwierdził, że już niedługo Tomasz Kammel dołączy na „honorową” listę prezesa Kurskiego zaraz pod Barbarą Kurdej-Szatan za swoje poglądy i wsparcie dla środowiska LGBT:

No to już wiadomo, że kolejny z TVP wyleci Tomek z to lgbt, najpierw Baśka, teraz on, następny będzie Musiał, bo też wspiera lgbt

Czyżby w najbliższym czasie prezes TVP pozbawił pracy kolejnego prowadzącego? Jak myślicie?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Kammel (@tomaszkammel)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz