Reklama
Strona głowna Gwiazdy Tomasz Kammel pochwalił się swoim śniadanie, a jedna internautka mu dogryzła!

Tomasz Kammel pochwalił się swoim śniadanie, a jedna internautka mu dogryzła!

od Marcin Karwoski
Reklama
Tomasz Kammel ostatnio na swoim instagramie postanowił pochwalić się swoim zdrowym śniadaniem. Jednak jedna fanka odbiegła od przygotowanego jedzenia i skomentowała jego wiek.

Tomasz Kammel przez wielu jest kojarzony jako gospodarz “Pytania na śniadanie”. Prócz swojej bardzo aktywnej działalności w telewizji to bardzo dużo osób może go znać z jego konta na instagramie, na którym również jest aktywny. Celebryta ostatnio na swoim profilu postanowił przedstawić swoje śniadanie. Jednak jedna z internautek zwróciła uwagę na coś innego.

Tomasz na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Celebryta na opublikowanej fotografii przedstawił swoje zdrowe śniadanie.

Cały dzień się zastanawiam, czy to było śniadanie, czy wyznanie. Niby koronawirus, a niektórzy urządzają sobie wycieczki przez żołądek do…. Kto chce, niech dokończy. Smacznego! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Jedna internautka w komentarzach zwróciła uwagę na wiek gospodarza, który wydaje się jej na zdjęciu znacznie większy niż w telewizji.

Telewizja kłamie, myślałam, że pan się nie starzeje.

Celebryta jej bardzo szybko odpowiedział.

Światło, make up i dobry humor

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz