Reklama
Strona głowna Instagram Tomasz Karolak oddaje hołd Piotrowi Wożniakowi-Starakowi

Tomasz Karolak oddaje hołd Piotrowi Wożniakowi-Starakowi

od Karolina Melon
Reklama
Tomasz Karolak przyznał, że wiadomość o śmierci Piotra  Wożniaka-Staraka wstrząsnęła nim.

Aktor wciela się w główną role w serialu “39 i pół tygodnia”, który zakończy się emocjonalną piosenką. Utwór ma być hołdem dla zmarłego Piotra , który był producentem produkcji.

Karolak zdradza jak zareagował na informacje o śmierci Staraka.

“Na początku chcę powiedzieć, że śmierć Piotra Woźniaka-Staraka bardzo nami wstrząsnęła. Ja przebywałem wtedy z rodziną na urlopie i właściwie nie mogliśmy przejść nad tym do porządku dziennego i śledziliśmy informacje dotyczące Piotra po kilka godzin dziennie – przyznał.

Uważa ,że serial “39 i pół tygodnia” a dokładnie jego zakończenie może być odczytywane jako hołd złożony Piotrowi Wożniakowi-Starakowi.

Myślę, że serial “39 i pół” może stać się pewnym testamentem, szczególnie piosenka, którą wykonuje w finale, która jest utworem dla córki. Kiedy nagrywaliśmy tę piosenkę, to mówiłem producentom, że to jest jakiś taki utwór za poważny. Że jest to ballada rockowa, ale ta treść jest za głęboka. To jest o miłości, do kobiety. I myślę, że wszyscy, którzy posłuchają tej piosenki będą wiedzieli o co mi chodzi. Pierwsze słowa tej piosenki brzmią: “A kiedy już nadejdzie czas i sama pójdziesz dalej w świat… będę przy Tobie. W deszczu, w chmurach… będę przy Tobie”. Niech ten serial, który opowiada o walce z tym nieuchronnym, będzie takim testamentem. Tak bym chciał – powiedział aktor.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz