Reklama
Strona głowna Gwiazdy Tomasz Lis opowiada o długiej rehabilitacji po wyjściu ze szpitala

Tomasz Lis opowiada o długiej rehabilitacji po wyjściu ze szpitala

od Karolina Melon
Reklama
Tomasz Lis niedawno trafił do szpitala w Olsztynie. Wiadomo, że jego stan zdrowia był na tyle poważny, że został zatrzymany i hospitalizowany na oddziale intensywnej terapii. Dziennikarz do dzisiaj milczał oraz nie zabierał głosu. Dopiero w niedzielę podczas wręczenia nagród im. Teresy Torańskiej odczytano wiadomość, którą napisał.

“Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy. Przede mną długa i żmudna rehabilitacja – napisał.

Zapewnia swoich fanów, że będzie robił wszystko aby jak najszybciej do nich mógł wrócić.

“Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko, co trzeba, by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko, jak się da – dodał.

Materiały prasowe

Wszelkie plotki o rzekomym ciężkim stanie zdementowała jego była partnerka Hanna Lis, która uważa, że dziennikarz czuje się dobrze. My dziennikarzowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia nie zależnie od wymaganej rehabilitacji.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Anna 5 stycznia 2020 - 02:24

Nie zyczylam panu Lisowi zle, ale to co robil i wygadywal w Kodzie to spowodowalo ze sam siebie zniszczyl.
Panie Lis nie mozna ziac az taka nienawiscia, bo to ani zdrowo ani rozsadnie ani elegancko.

Napisz

Zostaw komentarz