Reklama
Strona głowna Gwiazdy Tomasz Oświeciński zdradza kulisy pracy na planie “M jak Miłość”

Tomasz Oświeciński zdradza kulisy pracy na planie “M jak Miłość”

od Damian Kowal
Reklama
Tomasz Oświeciński postanowił zdradzić kilka szczegółów dotyczących pracy na planie serialu “M jak Miłość”. Aktor opowiedział o warunkach oraz tym co czeka niebawem odgrywaną przez niego postać.

Oświecimski gra w serialu od 2015 roku, wcielając się w rolę Andrzeja Lisieckiego. W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Tomasz opowiedział o warunkach pracy na planie serialu. Przyznał również, że jego zawód wymaga wielu poświęceń.

Ja nigdy nie narzekałem. Nie oszukujmy się – wiadomo, że to jest ciężka praca. Ja zawsze ciężko pracowałem i miałem różne momenty w życiu, więc dla mnie sytuacje, gdzie jestem więcej niż 12 godzin na planie i czasami są ciężkie warunki, nie robi to na mnie wrażenia. W każdej pracy jest dobrze i źle. Tak samo ma aktor: jest zimno, musimy udawać, że jest ciepło. Ja nie miałem wrażenia, że zostałem wykorzystany w tym serialu, czy ktoś się mną źle opiekował. Wręcz przeciwnie. Mam wrażenie, że zawsze na kogoś mogę liczyć. Nie mogę powiedzieć nic złego.

Tomasz ujawnił także szczegóły przyszłości odgrywanej w “M jak Miłość” roli:

Andrzejek zostanie policjantem. Urodziła mu się córka. No i zobaczymy, co dalej. Mam nadzieję, że to nie moje ostatnie dziecko i że sporo się tam wydarzy.

A czy Wy śledzicie na bieżąco losy serialowego Andrzejka?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Oświeciński (@tomasz_oswiecinski_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz