Reklama
Strona głowna Gwiazdy Tomasz Raczek przestrzega rodziców Viki Gabor i Roksany Węgiel! W obronie staje Kayah!

Tomasz Raczek przestrzega rodziców Viki Gabor i Roksany Węgiel! W obronie staje Kayah!

od Damian Kowal
Reklama
Tomasz raczek postanowił ostrzec rodziców Viki Gabor i Roksany Węgiel. W obronie stanęła Kayah!

Krytyk filmowy nie jest pozytywnie nastawiony co do kariery nastolatek. Według niego rozpoczęcie kariery w wieku dwunastu lat nie wróży niczego dobrego. W rozmowie z “Dzień Dobry TVN” stwierdził, że:

Kilkunastoletnie dziewczyny, wchodzące w show biznes, drapieżny show biznes, który nie ma taryfy dla młodych ludzi, tylko traktuje wszystko jedno… Nieważne czy dziewczyna ma 12 lat, 20 lat czy 32 – traktuje je tak samo. To jest “risky business”.

Publicysta ostrzega rodziców nastolatek i poleca im iść do kina:

Mamo, tato Roksany i Viki, idźcie do kina na “Judy”, na ten film. Patrzcie na Renée Zellweger i zastanówcie się, czy zrobiliście wszystko, żeby uchronić swoje córki przed losem Judy

Z jego wypowiedzią zupełnie nie zgadza się Kayah. W wywiadzie dla VIVY stwierdziła, że:

Viki nie jest z plasteliny! Po pierwsze ma bardzo dobrą opiekę. Mama jest bardzo rozsądną osobą. To nie jest tak, że Viki realizuje niespełnione marzenia swoich rodziców

Zdradziła także, że sama wspomaga Viki:

Ma ogromną życzliwość wytwórni płytowej, która raczej nie traktuje jej jako artystki, którą można wydoić i wycisnąć z niej jak najwięcej. Ja też nie pozwolę jej skrzywdzić!

Kayah wyznała, że niestety nie zna Roksany jednak Viki zależy głównie na tworzeniu muzyki:

To jest bardzo ukształtowana dziewczyna. Ona wie, czego chce. Żyje swoją pasją. Powiem tak: są tacy, którzy śpiewają, bo chcą robić karierę i są tacy, którzy śpiewają, bo chcą robić muzykę. I wydaje mi się, że Viki należy właśnie do tych drugich. Ale kariera pójdzie za tym w parze!

A Wy jak odnosicie się do słów Tomasza Raczka?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tomasz Raczek (@tomekraczek)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz