Reklama
Strona głowna Gwiazdy Tomasz Sekielski popularny dziennikarz bez etatu w telewizji

Tomasz Sekielski popularny dziennikarz bez etatu w telewizji

od Karolina Melon
Reklama
 Tomasz Sekielski polski dziennikarz nie może ostatnio związać się z żadną stacją telewizją. .

Jak twierdzi żona winę za to ponosi tusza dziennikarza. Sekielski to znany śledczy dziennikarz , który sukcesy odnosił w takich stacjach telewizyjnych jak: TVN,TVP oraz Nowa TV.

Jednak od ubiegłego roku nie jest związany z żadną stacją, tylko prowadzi swój kanał na YouTube. Ostatnio znów zrobiło się o nim głośno po dokumencie “Tylko nie mów nikomu “.

Pozycja Sekielskiego umocniła się w branży , ale mimo wszystko bez oferty pracy. Jak twierdzi żona Tomasza w udzielonym ostatnio wywiadzie zastanawiam się czy ma na to wpływ nadwaga Tomasza.  Anna Sekielska sugeruje czy to nie jest dyskryminacja skoro mąż z takim dorobkiem zawodowym nie jest związany z telewizją. Czy jednak nie jest ważny wygląd jeśli pracują w telewizji  sami śliczni ludzie. Żona dziennikarza przyznała również, że Tomasz walczy z nadwagą i nie zamierza się poddawać.

“Dostał ogromny odzew od ludzi, dużo osób się do niego przyłączyło. Nawet niektórzy nasi sąsiedzi, a na Podlasiu dieta to perwersja, bo tu jest kult jedzenia. Wierzę, że teraz mu się uda. Kiedy go poznałam, ważył niewiele mniej, a wiem, że to i tak nie jest jego maksimum. (…) Wiele razy bardzo się o niego martwiłam. Dzieci, kiedy podrosły, też zaczęły rozumieć, że nie wszyscy tatusiowe tak wyglądają – dodała żona Sekielskiego.

My życzymy dziennikarzowi wytrwałości i powrotu na antenę.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz