Reklama
Strona głowna Wydarzenia Tragedia w Mysłowicach! Ktoś zastrzelił psa – trwają poszukiwania sprawcy!

Tragedia w Mysłowicach! Ktoś zastrzelił psa – trwają poszukiwania sprawcy!

od Paulina Buczkowska
Reklama
Do tragedii doszło w miejscowości Mysłowice! Zdjęcie zabitego psa wraz z obszernym oświadczeniem pojawiło się mediach społecznościowych jeszcze przed nowym rokiem! Właściciele wyznaczyli nagrodę za wskazanie sprawcy, który w bestialski sposób zabił ich ukochanego psa!

KTOŚ BRUTALNIE ZABIŁ PSA!

Majlo odszedł wczoraj.  Znaleziono go na ulicy Kasprowicza w Mysłowicach około godziny 14:30 kilka minut po zgonie…. DUŻE PRAWDOPODOBIEŃSTWO ŻE ZOSTAŁ POSTRZELONY Z WIATRÓWKI. Sprawa jest w toku…..  Sprawca tej nieszczęśliwej sytuacji musi ponieść jak najwyższą karę!!!!! Niestety są wśród nas bestie i mordercy psiaków……!!!!!  Nagroda dla osoby która pomoże znaleźć sprawcę – czytamy w oświadczeniu, które wspólnie z własnymi przemyśleniami udostępnił właściciel psa, Rajmund Strok:

“Kochani Poszę O Jak Największe Udostępnienie !!! Informację kieruję do Fundacji Praw i Ochrony Zwierząt. Majlo został zastrzelony z wiatrówki 8 grudnia przy swojej posesji. Sprawę prowadzi Prokuratura z Mysłowic woj. Sląskie.”

Facebook – Rajmund Strok

Rodzina i przyjaciele nie pozostali obojętni na tragedię, która miała miejsce na początku grudnia. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, które w dosadny sposób sugerują ukaranie sprawcy

– Nie darować mu

– Trzeba goscia ukarac tak zeby popamiętał na zawsxe my psiarze musimy trzymac sie razem bo nikt nam nie pomoze

– Współczuję i życzę szybkiego znalezienia sprawcy. A jemu życzę żeby mu łeb odstrzelili za to

Nie wiadomo kto dopuścił się tak makabrycznego czynu! Poszukiwania sprawcy wciąż trwają.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz