Reklama
Strona głowna Ogólne Transfer Kyliana Mbappe przesądzony?

Transfer Kyliana Mbappe przesądzony?

od Bartek Robaczkowski
Reklama




Wadim Wasiljew to były wiceprezes Monaco ds. sportowych. Negocjował w 2017 roku transfer Mbappe do PSG. Nie ma wątpliwości, że Francuz w przyszłości trafi do Realu Madryt. – Nie wiem kiedy, ale wydaje mi się to nieuniknione. Ten klub jest dla niego bardzo ważny – mówi w wywiadzie dla “Le Parisien”.

W 2017 roku, gdy Wasilljew pracował jeszcze w Monaco, negocjował transfer Mbappe i z PSG, i z Realem Madryt. – Propozycja z Madrytu była lepsza dla Monaco. Ale Kylian powiedział mi wtedy: “Czuję, że jest za wcześnie. Gram tylko rok we Francji, jestem z Paryża i nie chcę opuszczać swojego kraju w ten sposób. Chcę zostać wielkim piłkarzem tutaj. Real poczeka…”. Myślę, że to dowód jego inteligencji. W budowaniu kariery kluczowe jest też otoczenie, a rodzice Kyliana są pod tym względem wyjątkowi” – opowiedział były prezes Monaco.

Zinedine Zidane od dawna chce mieć Kyliana w swoim zespole znacznie bardziej niż Neymara, którego faworyzuje prezes Florentino Perez. Wasiljew, który dobrze zna Mbappe, jest przekonany, że skrzydłowy w końcu wyląduje w Madrycie. “Nie wiem kiedy, ale wydaje mi się to nieuniknione. Ten klub jest dla niego bardzo ważny” mówi. Kluczowe wydaje się tutaj zdanie, które miał wypowiedzieć sam Kylian, a które w wywiadzie dla “Le Parisien” zacytował Wasiliew: “Real zaczeka”.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz