Reklama
Strona głowna Ogólne Transfery. Arsenal szykuje transferowy hit

Transfery. Arsenal szykuje transferowy hit

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Jak informują angielskie media, Arsenal Londyn jest zainteresowany sprowadzeniem brazylijskiego zawodnika. Mowa tu o Evertonie, który był najjaśniejszą postacią w swojej reprezentacji podczas Copa America.

Kanonierzy na transfer młodego zawodnika mają przeznaczyć cały transferowy budżet, czyli 40 milionów euro. Transfer ten ma być także pierwszym przeprowadzonym przez nowego dyrektora technicznego “Kanonierów” Edu Gaspara. 41-letni Brazylijczyk, który kiedyś był piłkarzem Arsenalu, ostatnio był koordynatorem reprezentacji Brazylii. Działacz nawiązał kilka wartościowych kontaktów, m.in z Evertonem, który został królem strzelców Copa America. Dobra znajomość oraz postawa zawodnika mają sprawić, że od nowego sezonu będzie on już “Kanonierem”.

Zdaniem brytyjskich mediów, włodarze Arsenalu są w stanie przeznaczyć na zawodnika cały budżet transferowy, który wynosi 40 milionów euro. Do tej pory do klubu dołączył 18-letni Gabriel Martinelli za 7 milionów euro. Dlatego jeśli Gremio przyjęło by ofertę, otrzymało by początkowo 28 milionów euro, a pozostałe 12 milionów byłoby jako dodatkowe bonusy.

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz