Transfery. Chorwat na celowniku włoskiego giganta

www.przegladsportowy.pl

Według dziennikarza Gianluci Di Marzio AC Milan jest zainteresowany pozyskaniem Luki Modricia. Włodarze włoskiego klubu mieli odbyć już pierwsze rozmowy z Realem Madryt, obecnym klubem Chorwata.

Znany dziennikarz twierdzi, że Milan jest poważnie zainteresowany pozyskaniem pomocnika. Twierdzi, że nawet doszło już do wstępnego spotkania. Przedstawiciele włoskiego klubu mieli się spotkać w poniedziałek z agentem zawodnika Realu Vlado Lemiciem. Di Marzio twierdzi, że w negocjacjach może pomóc szef pionu sportowego Milanu Zvonimir Boban. Kontakt między zawodnikiem, a nim jest na dobrym poziomie.

Pozyskanie chorwackiej gwiazdy może okazać się nie wykonalne, ponieważ „Królewscy” nie mają w planach sprzedaży swojego zawodnika. Z drugiej strony szatnia Realu jest aktualnie wietrzona. Odeszło kilku ważnych piłkarzy, więc ewentualne odejście zdobywcy Złotej Piłki nie jest wykluczone.

W ostatnim sezonie Chorwat wystąpił w 46 spotkaniach, w których strzelił 3 bramki oraz zanotował 6 asyst. Do „Królewskich” dołączył w 2012 roku przechodząc z Tottenhamu Hotspur. Kwota transferu wynosiła 35 milionów euro.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version