Reklama
Strona głowna Ogólne Transfery. Mariusz Stępiński coraz bliżej nowego klubu

Transfery. Mariusz Stępiński coraz bliżej nowego klubu

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Włoskie SPAL wznowiło rozmowy z Chievo Werona w sprawie pozyskania polskiego napastnika. Pierwsza oferta nie zadowoliła drużyna Polaka, a SPAL wstrzymało transfer. Teraz jednak jest zdeterminowane do pozyskania Stępińskiego.

Mariusz Stępiński pomimo spadku z Chievo Werona nie musi występować w Serie B. Jego usługami zainteresowany jest klub Serie A – SPAL. Klub składał już jakiś czas temu ofertę za Polaka, ale została ona odrzucona. Po pewnym czasie włodarze klubu postanowili, że przedstawią konkretniejszą ofertę. Mówi się, że pierwsza wynosiła 3.5 miliona euro, zaś Chievo oczekiwało 5 milionów. Jak donosi “L’Arena” strony wróciły do rozmów. Dla klubu z Werony byłby to też dodatkowy budżet. Klub zmaga się z problemami finansowymi, więc każda złotówka w klubie jest mile widziana. Początkowo klub liczył na zatrzymanie naszego zawodnika albo na korzystniejsze oferty. Ofert niestety brakło, więc klub został zmuszony do rozmów ze SPAL.

Mariusz Stępiński do Chievo trafił w 2017 roku. Najpierw w ramach wypożyczenia z FC Nantes, by następnie klub go wykupił. Dla klubu rozegrał 60 spotkań strzelając 11 bramek, z czego 6 w zakończonym sezonie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz