Reklama
Strona głowna Ogólne Transfery: Mariusz Stępiński wraca do Serie A!

Transfery: Mariusz Stępiński wraca do Serie A!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Mariusz Stępiński w ostatnim momencie zmienił barwy klubowe. Polak przeniósł się z Chievo Werona do… Hellas Werona, a więc miejscowego rywala – informuje Piotr Koźmiński z “Super Expressu”. Klub za polskiego napastnika zapłacił 6 milionów euro.

Po tym jak Chievo spadło na zaplecze Serie A, Mariusz Stępiński robił wszystko, by zmienić barwy klubowe. Zawodnikowi zależało na grze na najwyższym poziomie rozgrywkowym. To mu się udało w ostatnich godzinach, a w zasadzie to już minutach okna transferowego. Przypomnijmy, że okienko transferowe we Włoszech zamykało się o godzinie 22:00. Polak przeniósł się z Chievo do Hellas Werona. Dziennikarz “Super Expressu” podaje, że beniaminek Serie A (gra tam również Paweł Dawidowicz) zapłacił za polskiego napastnika 6 mln euro.

Stępiński dołączył do Chievo w 2017 roku, w ramach wypożyczenia z FC Nantes. Przed sezonem 2018/2019 włoski klub zdecydował się na wykupienie napastnika, za którego zapłacił 2,5 miliona euro. 24-latek zanotował w barwach Chievo 60 spotkań w których zdobył 11 bramek.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz