Transfery. Philippe Coutinho w Bayernie!

www.przegladsportowy.pl

Philippe Coutinho został oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec zapłacili za roczne wypożyczenie 8,5 miliona euro. Bayern będzie pokrywał również całość wynagrodzenia piłkarza, około 12 milionów euro. Brazylicjczyk będzie grał z numerem 10 na koszulce.

W poniedziałek piłkarz został oficjalnie zaprezentowany w nowym klubie. Mistrzowie Niemiec zapłacili za roczne wypożyczenie 8,5 miliona euro. W umowie zawartej z „Dumą Katalonii” jest również opcja wykupu piłkarza za 120 milionów euro. Bayern będzie też pokrywał całość wynagrodzenia piłkarza, które wynosi 12 milionów euro.

Brazylijczyk będzie grał w Monachium z numerem 10 na koszulce. „Gra w nowym kraju i w jednym z najlepszych klubów Europy to dla mnie wyzwanie. Jestem podekscytowany „ przyznał Coutinho tuż po podpisaniu kontraktu. Hasan Salihamidzić, dyrektor sportowy Bayernu dodał: ” Transfer Brazylijczyka ma zmienić Bayern, a jego umiejętności pomogą drużynie Niko Kovaca, to piłkarz klasy światowej. Ma wybitne umiejętności techniczne i jest wszechstronną opcją w ataku”

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version