Travis Barker „Znacznie Lepiej” Po Ciężkim Zagrażającym Życiu Zapaleniu Trzustki”

Travis Barker podał informację o swoim stanie zdrowia po hospitalizacji w Los Angeles na początku tego tygodnia.

Producent i perkusista Blink-182 powiedział fanom, że czuje się” znacznie lepiej „po” zagrażającym życiu zapaleniu trzustki”.”

Barker przesłał notatkę na Instagram Stories w sobotę (2 lipca), aby podzielić się szczegółami na temat tego, jak rozwinęło się zapalenie trzustki po tym, co wydawało się rutynową endoskopią w poniedziałek (27 czerwca).

„Poszedłem w poniedziałek na endoskopię, czując się świetnie” – napisał Barker. „Ale po obiedzie, rozwinąłem rozdzierający ból i jestem hospitalizowany od tego czasu.”

Przeglądaj

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Zobacz najnowsze filmy, wykresy i wiadomości

Powiedział: „podczas endoskopii usunięto mi bardzo mały polip w bardzo wrażliwym obszarze, zwykle obsługiwanym przez specjalistów, co niestety uszkodziło krytyczną rurkę drenażową trzustki. Prowadziło to do ciężkiego, zagrażającego życiu zapalenia trzustki.”

„Jestem bardzo wdzięczny, że przy intensywnym leczeniu jestem obecnie znacznie lepszy” – napisał Barker.

Żona Kourtney Kardashian podzieliła się również aktualizacją w sobotę po południu za pośrednictwem Instagram Stories: „och, jaki to był straszny i emocjonalny tydzień. Nasze zdrowie jest wszystkim i czasami bierzemy za pewnik, jak szybko może się zmienić … jestem bardzo wdzięczna Bogu za uzdrowienie mojego męża, za wszystkie twoje modlitwy za niego i za nas, za przytłaczające wylanie miłości i wsparcia. Jestem wzruszony i wdzięczny. Jestem bardzo wdzięczny naszym specjalistom, lekarzom i pielęgniarkom w Cedars Sinai za tak wspaniałą opiekę nad moim mężem i mną podczas naszego pobytu.”

Rocker został zauważony jako zabrany do Cedars-Sinai Medical Center na noszach, a Kardashian podążał za nim we wtorek. Tego ranka tweetował „Boże chroń mnie” – choć nie było jasne, czy tweet był związany z sytuacją medyczną.

Córka Barkera Alabama i pasierbica Atiana zwróciły się w środę do fanów wiadomościami na Instagramie.

„Dziękuję wam za wszystkie modlitwy i miłość, doceniam was i kocham was wszystkich”, napisała Alabama, A atiana napisała: „dziękuję za wylanie miłości i modlitw wysłanych nam w tym czasie. Jest słyszany, odczuwany i doceniany. Xx.”

Jego była żona Shanna Moakler wydała w piątek oświadczenie, w którym powiedziała: „Dziękuję wszystkim, którzy zwrócili się z troską do mojego byłego i ojca moich dzieci. Wiem, że jest w dobrych rękach i otoczony kochającym wsparciem i najlepszymi dostępnymi zespołami medycznymi i jego piękną żoną Kourtney.”

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version