Reklama
Strona głowna Sport Trener Milanu ocenił występ Piątka

Trener Milanu ocenił występ Piątka

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Krzysztof Piątek został przeraźliwie wygwizdany przez kibiców Milanu, gdy schodził z boiska w meczu z Napoli (1:1). Trener Stefano Pioli stwierdził, że Polak “musi dawać z siebie więcej”.

Krzysztof Piątek zszedł z boiska w 85. minucie przy przeraźliwych gwizdach fanów Milanu. Zaledwie kilka minut wcześniej Polak zmarnował dobrą okazję – źle trafił w piłkę, w efekcie marnując dobrą okazję do strzelenia gola na 2:1. Piątek ma w tym sezonie spore problemy, w 12 meczach ligowych zdobył zaledwie trzy bramki, z czego dwie z rzutów karnych. W starciu z Napoli oddał trzy uderzenia, ale wszystkie były niecelne.

Jednak Stefano Pioli był w miarę zadowolony z występu Piątka. “Ciężko pracował na rzecz zespołu, miał swoje okazje, ale musi dać z siebie jeszcze trochę więcej. Najważniejsze jest to, by ciągle stwarzać sytuacje. Rozumiem, że gole są ważne dla napastnika. Stwarzamy wiele okazji, a fakt, że ich nie wykorzystujemy sprawia, że musimy poprawić się pod tym względem “ – stwierdził trener Milanu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz