Reklama
Strona głowna Ogólne Trzech zawodników blisko odejścia z “Dumy Katalonii”

Trzech zawodników blisko odejścia z “Dumy Katalonii”

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Zdaniem katalońskiego “Sport” z Camp Nou pożegna się trzech środkowych pomocników. Wszystko przez sprowadzenie w letnim okienku transferowym Holendra Frenkiego De Jonga. 22 – letni zawodnik od początku jest podstawowym piłkarzem w jedenastce trenera Valverde.

Jak donosi kataloński “Sport” Dumę Katalonii może czekać wkrótce wietrzenie szatni. Transfer Frenkiego de Jonga z Ajaksu Amsterdam sprawił, że w środkowej linii zespołu zaczęło robić się ciasno. Pewne miejsce w składzie mają bowiem:  de Jong oraz Sergio Busquets i Arthur Melo. Władze aktualnych mistrzów Hiszpanii poważnie zastanawiają się nad sprzedażą Ivana Rakiticia i Carlesa Alenii. Niepewna jest też przyszłość młodego Riquiego Puiga.

Chorwat deklaruje chęć pozostania na Camp Nou, jednak Chorwat nie będzie już pełnił w drużynie Ernesto Valverde kluczowej roli. Carles Alena w obecnych rozgrywkach 21-latek pojawił się na boisku tylko w ligowym meczu z Athletikiem Bilbao. Zainteresowany pozyskaniem jest Tottenham Hotspur. Riqui Puig nie rozegrał w tym sezonie ani minuty. Zdaniem “Sportu” transfer 20-latka jest jednak najmniej prawdopodobny.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz