Reklama
Strona głowna Gwiazdy TVN przeprasza za ostatnią wpadkę!

TVN przeprasza za ostatnią wpadkę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Po tym jak internauci oburzeni byli na niestosowne żarty prowadzących Dzień Dobry TVN w stronę Jeona Jungkooka, postanowili przepościć. Na głównym profilu ukazały się oficjalne przeprosiny.

Podczas wtorkowego wydania DDTVN Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik w bardzo nie miły sposób skomentowali wygląd Jeona Jungkooka, który został najprzystojniejszym mężczyzną 2019 roku. Dziś stacja TVN wydał na swoim oficjalnym instagramie przeprosiny.

Na oficjalnym instagramie TVN’a ukazało się nowe zdjęciem. Opublikowana fotografia przedstawiła oficjalne przeprosiny do wszystkich urażonych przez wtorkowe wydanie Dzień Dobry TVN.

TVN i Discovery przepraszają Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków i fanów zespołu BTS oraz K-popu, a także wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN” w dniu 28 stycznia br. oraz zachowanie prowadzących to wydanie programu. Wydźwięk audycji był całkowicie niezgodny z wartościami, które wyznajemy jako firma. Dlatego rozpoczęliśmy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości – czytamy w dodanym oświadczeniu.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz