Reklama
Strona głowna Gwiazdy TVN przeprasza za wpadkę prowadzących “DDTVN”

TVN przeprasza za wpadkę prowadzących “DDTVN”

od Karolina Melon
Reklama
TVN przeprasza za wpadkę, którą zaliczyli prowadzący poranny program “Dzień Dobry TVN”. Dziennikarze Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik w niefortunny sposób zażartowali z wyglądu Jeona Jungkooka. Został on najprzystojniejszym mężczyzną w 2019 roku.

“Więc właśnie, nic nam to nazwisko nie mówi. Twarz, powiedziałabym, niespecjalnie bardzo męska, prawda? – komentowała dziennikarka.

 

Jakby było mało to do ulicznej sondy zostało użyte zdjęcie innego mężczyzny. Zrobiony materiał spotkał się z oburzeniem ze strony internautów. Stacja postanowiła odnieść się do sprawy i opublikowało oświadczenie z przeprosinami.

“TVN i Discovery przepraszają Pana Jeona Jung-kooka, Pana Junga Ho-seoka, pozostałych członków i fanów zespołu BTS oraz K-popu, a także wszystkich, których uraził materiał wyemitowany w „Dzień Dobry TVN” w dniu 28 stycznia br. oraz zachowanie prowadzących to wydanie programu. Wydźwięk audycji był całkowicie niezgodny z wartościami, które wyznajemy jako firma. Dlatego rozpoczęliśmy wewnętrzne postępowanie wyjaśniające w tej sprawie. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie powtórzyły się w przyszłości – czytamy w oświadczeniu.

Instagram/annakalczynskam

Nie wiadomo jakie konsekwencje poniosą prowadzący poranną śniadaniówkę.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz