Reklama
Strona głowna Gwiazdy TVP “Pytanie na Śniadanie” odnosi się do ataku paniki Filipa Chajzera

TVP “Pytanie na Śniadanie” odnosi się do ataku paniki Filipa Chajzera

od Karolina Melon
Reklama
“Pytanie na Śniadanie” odniosło się do programu “Dzień Dobry TVN” a dokładnie do tematu paniki. Prowadzący Filip Chajzer wyśmiewał się z ludzi, którzy cierpią na tę chorobę. Udawał, że przechodzi atak paniki na myśl “Black Friday”. Nie spodobało się to widzą co rozpętało medialną burzę. Chajzer oczywiście wydał oświadczenie, w którym przepraszał widzów oraz tłumaczył, że został źle zrozumiany. Jednak Ci domagają się usunięcia go z wizji. Całą sytuacje wykorzystała TVP, która w ramówce “Pytania na śniadanie”odniosła się do tematu. Podczas programu na pasku pojawiły się komentarze nawiązujące do Chajzera.

“Serce bije jak oszalałe, myśli wirują, trzęsie się całe ciało oblane potem, nie wiesz, gdzie jesteś i czy właśnie nie umierasz…” – tak naprawdę wygląda Zespół Lęku Napadowego i prawdziwy atak paniki! Problemy psychiczne, które dotykają co czwartego Polaka nigdy nie powinny stanowić powodu do wyśmiewania! – czytamy na stronie “Pytania na Śniadanie”.

Chociaż wiadomo, że jest to zagranie ze strony dziennikarzy TVP czysto PR-owe to spodobało się to widzą.

“Wiadomo, że to czysto PR-owe zagranie, ale w sumie wykorzystane w dobrym celu, bo uświadamia ludzi jak to wygląda u osób, które tego doświadczają i że jest to na tyle poważny temat, żeby z tego nie robić beki – komentują internauci.

Materiały prasowe

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Robert 30 grudnia 2019 - 13:45

PROGRAM DLA IDIOTÓW PROWADZONY PRZEZ IDIOTÓW KTÓRZY NIC SOBĄ NIE REPREZENTUJĄ. W NORMALNYCH FIRMACH NAWET KIBLI BY NIE CZYŚCILI KARTOFLE .

Napisz

Zostaw komentarz