Reklama
Strona głowna Gwiazdy TVP zawiodła podczas zabawy Sylwestrowej

TVP zawiodła podczas zabawy Sylwestrowej

od Karolina Melon
Reklama
TVP zorganizowała sylwestra marzeń, jak co roku nie zabrakło publiczności. Dopisali również widzowie przed ekranami telewizorów gdzie podczas występu Zenka Martyniuka było ich aż 8 milionów. Wydawałoby się, że wszystko jest w najlepszym porządku jednak najmniej zadowolona była publiczność, która przyjechała z różnych stron aby uczestniczyć w imprezie na żywo. Jednym z problemów okazało się nagłośnienie, oraz nieudany występ wyczekiwanej gwiazdy Natalii Oreiro. Gość specjalny zdecydował się na playbac co nie umknęło uwadze widzów. Pojawiło się mnóstwo komentarzy negatywnych. Fani zarzucają artystce, że jedynie ładnie wyglądała. Z występem poszła na łatwiznę natomiast organizatorom złe zorganizowanie nagłośnienia.

“Nic nie słychać. Panie Kurski, trochę głośniej.
“Bylibyśmy za, gdyby to nagłośnienie było lepsze. Bardzo zła organizacja.

Materiały prasowe

Sylwester Marzeń poza drobnymi uwagami można zaliczyć za udaną imprezę. Trzeba być obiektywnym i pamiętać o tym, że jeszcze nigdy nie było tak aby każdy był zadowolony. Dla jednej z uczestniczek okazuje się, że brakowało oświetlenia.

“Jest słabo, nie widać efektów, przede wszystkim nie słychać. Scena jest fantastyczna, klimat jest super, przejechaliśmy 500 kilometrów, ale nagłośnienie jest po prostu fatalne.

Jak dla nas Jacek Kurski może być dumny z kolejnej udanej imprezy.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz