Reklama
Strona głowna Ogólne Tylko jeden – nowy program telewizji Polsat!

Tylko jeden – nowy program telewizji Polsat!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Łączy ich zamiłowanie do rywalizacji i wspólny dom, w każdym innym aspekcie są konkurentami. Nawet jeśli uda im się zaprzyjaźnić, na końcu i tak będą musieli ze sobą walczyć. O zwycięstwo, sławę i kontrakt profesjonalnego zawodnika MMA. „Tylko Jeden” to reality show tak nieszablonowe, jak jego przebojowa prowadząca.

– Trenuj, Jedz, Śpij, Powtórz! To popularne hasło ozdabiające koszulki fanów zdrowego stylu życia, jak ulał pasuje do charakteru programu, który wiosną zadebiutuje w Telewizji Polsat. Przez osiem tygodni grupa obiecujących zawodników mieszanych sztuk walki będzie wspólnie żyć i trenować na oczach telewidzów i fachowców oceniających każdy ich krok. O ich kondycję zadba profesjonalny sztab szkoleniowy, a postępy ocenią właściciele Konfrontacji Sztuk Walki – Maciej Kawulski oraz Martin Lewandowski. I to właśnie ten duet będzie decydował o obsadzie walk kończących każdy odcinek. Porażka oznacza natychmiastowe pożegnanie z programem i koniec marzeń o wartym 200 tysięcy złotych zawodowym kontrakcie z Federacją KSW.

Nowe show w telewizji Polsat!

Dni między pojedynkami upłyną im na zgłębianiu tajników MMA i rywalizacji w wymagających, a czasem bardzo nietypowych, zadaniach specjalnych. Konkurencja w „Tylko Jeden” nie kończy się nawet po wyjściu z sali treningowej. Uczestnicy programu spędzą dwa miesiące niemal wyłącznie w swoim towarzystwie, a ich kontakt z najbliższymi zostanie ograniczony do minimum. Być może ich jedynym przyjacielem i rozjemcą będzie prowadząca program Blanka Lipińska. Autorka bestselerowych powieści i autorka filmu, po zawodowym MMA porusza się tak samo dobrze, jak po świecie literatury. To efekt jej wieloletniej współpracy z Konfrontacją Sztuk Walki, gdzie zajmowała się wizerunkiem słynnych KSW Ring Girls, nawiązując przy okazji przyjaźnie z czołowymi zawodnikami polskiej i światowej sceny MMA.

Ta krucha i zarazem twardo stąpająca po ziemi kobieta, z pewnością nie raz spotka się z nagłym wybuchem testosteronu. W „Tylko Jeden” wszystko zależy od determinacji  i chęci rozwoju uczestników. Dwaj najlepsi i najbardziej zmotywowani dotrwają do walki finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali Konfrontacji Sztuk Walki. Kontrakt z KSW o wartości 200 tysięcy złotych zgarnie Tylko Jeden.

„Tylko Jeden” w piątki o 22:05, od 6 marca.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz