Reklama
Strona głowna Hot Uczestniczka programu “Projekt Lady” chciała popełnić samobójstwo!

Uczestniczka programu “Projekt Lady” chciała popełnić samobójstwo!

od Damian Kowal
Reklama
Agata Szostek zdobyła popularność dzięki udziałowi w pierwszym sezonie programu “Projekt Lady”. Widzowie uwielbiali ją za bezkompromisowość oraz wielkie poczucie humoru. Uczestniczka odpadła z programu przed samym finałem.

Po programie zaczęła zmagać się z depresją i myślami samobójczymi. Agata po zakończeniu nieudanego związku powróciła do nawyków sprzed lat. Korzystając z wszelkich używek, upijania do nieprzytomności trafiła do szpitala psychiatrycznego. Lekarze walczyli wtedy o jej życie!

Byłam w szpitalu psychiatrycznym. Chciałam popełnić samobójstwo. Tak bardzo przeżyłam to rozstanie. Sama chciałam tam pójść. Błagałam moją mamę, aby mnie tam zabrała. Po trzech dniach upijania się do nieprzytomności powiedziałam, że nie wytrzymam. Trzy dni piłam. Nic nie jadłam.

Dziewczyna spędziła w szpitalu tydzień, gdzie brała bardzo silne leki. Gdy tylko jej stan się poprawił wypisała się na własne żądanie. Terapia ta niestety nie przyniosła oczekiwanego skutku, gdyż zaraz po wyjściu powróciła do imprezowania. Na szczęście przełom nastąpił pół roku temu, gdzie sama Szostek zauważyła, że chce żyć dalej!

Trzymamy kciuki!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz