Reklama
Strona głowna Gwiazdy Uczestniczka programu “Top Model” szokuje swoimi wyznaniami odnośnie związku!

Uczestniczka programu “Top Model” szokuje swoimi wyznaniami odnośnie związku!

od Damian Kowal
Reklama
Jedna z uczestniczek “Top Model” zdecydowała się zdradzić kulisy związku. Początek miłości nie był wcale taki łatwy… Przyszły mąż uważał Martę za prostytutkę. Tym wyznaniem zszokowała swoich fanów.

Marta  Szulawiak Turska, wzięła udział w pierwszej edycji programu. Udział dziewczyny wzbudzał kontrowersje, gdyż kobieta otwarcie wyznała, że zarabiała na życie swoi ciałem.

W ciągu dnia pracowałam jako account manager w agencji badawczej, a w nocy tańczyłam w klubie. Praca na dwa etaty. To etap, który już dawno zamknęłam. Jestem dziewczyną z historią, którą mój mąż zaakceptował. Na pewno mu nie było lekko.

Jak wspomniała początek związku nie był wcale tak romantyczny. Marta Szulawiak Turska miała być gwiazdą imprezy i dodać szyku swoją rozpoznawalnością. Para poznała się w nietypowych okolicznościach.

Zadzwoniła do mnie koleżanka tuż po finale Top Model, więc ja byłam taką wschodzącą gwiazdą. (…) Koleżanka powiedziała, że jest jakaś impreza, urodziny warszawskiego biznesmena. Dostałam za wyjście 500 zł.

Mężczyzna, który później ją poślubił, nie kojarzył uczestniczki z telewizji. Myślami zakładał, że jest wynajętą prostytutką.

Mąż Marty wspomina:

Razem ze wspólnikami organizowaliśmy urodziny i oni zaprosili dziewczyny. Chodziło o to, żeby znaleźć modelki, które ubarwią tę imprezę. Będąc moim prezentem została już moją żoną. To była miłość od pierwszego wejrzenia

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz