Reklama
Strona głowna Gwiazdy Uczestnik “Mam Talent” oskarża TVN

Uczestnik “Mam Talent” oskarża TVN

od Karolina Melon
Reklama
Uczestnik programuMam Talent”wydał obszerne oświadczenie, w którym padają mocne słowa i oskarżenia.
Chodzi oczywiście o występ Tomasza Barana i mocne słowa Agnieszki Chylińskiej. Uczestnik nie ukrywa, że miał obawy co do swojego występu:

“Przepraszam wszystkich, których zawiodłem na wczorajszym występie. (…) Tak naprawdę bałem się swojego występu i miałem ochotę jechać do domu przed nim, bo czułem w kościach, że coś się może wydarzyć dziwnego. Gdybym jednak tak zrobił, to bym dostał później z 20 tysięcy kary – zaczął.

Odniósł się również do wyłączonego mikrofonu:

“Do końca myślałem, że jednak mnie słychać. Czułem, że coś nie gra, bo nie słyszałem swojego głosu na scenie, ale jak mi powiedzieli, że nie działał podczas wywiadu, to byłem w szoku. Wiedziałem, że cały misterny plan poszedł w p….. Wiecie, w takim momencie trudno być miłym do końca – usprawiedliwiał się Baran.

Uczestnik uważa, że mikrofon został wyłączony celowo:

“Byłem skłonny uwierzyć, że naprawdę się zepsuł, ale po tym co później się wydarzyło, i co ludzie pisali… Tak, prawdopodobnie mnie uciszyli i mnie po prostu “wyłączyli”.

Prawdopodobnie powodem był  jego niestosowny żart:

“Te żarty wcale nie były obraźliwe. (…) Zdałem sobie sprawę, że jestem niewygodny i to nie stand-up, tylko show TVN, gdzie wszystko jest ustawiane od A do Z. Także podjąłem niewłaściwy temat żartów, ale nikt mi nie wmówi, że były obraźliwe – bronił się.

Materiał prasowy

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz