United rezygnuje z transferowego hitu!

www.iGol.pl

Manchesterowi United nie udało się sprowadzić Bruno Fernandesa ze Sportingu Lizbona. Szefowie angielskiego klubu początkowo byli zainteresowani pomocnikiem, ale z jego pozyskania zrezygnowali po otrzymaniu raportu skautów. Taką informację przekazał „Daily Mail”.

Transfer portugalskiego zawodnika miał być jednym z najgłośniejszych transferów Premier League. Manchester United był poważnie zainteresowany Bruno Fernandesem.Gwiazda Sportingu Lizbona była jedną z rewelacji ostatniego sezonu. W 53 meczach strzelił aż 32 gole i zaliczył 18 asyst, wzbudzając tym samym zainteresowanie najlepszych europejskich klubów.

Chociaż okno transferowe w Anglii zakończyło się kilka dni temu to „Czerwone Diabły” zrezygnowały z pozyskania nowego zawodnika. Z raportu skautów wynikało, że piłkarz ma zbyt duże skłonności do podejmowania ryzyka na boisku, przez co często traci piłkę. Potwierdzają to liczby, bo skuteczność podań Fernandesa wynosiła w ubiegłym sezonie 75,1 proc. Dla porównania Paul Pogba, grający obecnie w drużynie Ole Gunnara Solskjaera mógł się natomiast pochwalić skutecznością w wysokości 82,8 proc.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version