Reklama
Strona głowna Telewizja Urszula Dudziak w Demakijażu: To najpiękniejszy okres mojego życia!

Urszula Dudziak w Demakijażu: To najpiękniejszy okres mojego życia!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Już w najbliższą niedzielę kolejny odcinek programu „Demakijaż” w Polsat Cafe. Gościem Krzysztofa Ibisza będzie energiczna, zawsze uśmiechnięta…po prostu jedyna w swoim rodzaju – Urszula Dudziak!

Wokalistka opowie o tym, jak znalazła mężczyznę, na którego czekała całe życie. Jego zdjęcie zobaczyła w telefonie koleżanki i natychmiast zapytała o jego numer, zadzwoniła, zaprosiła go na kawę, a gdy już przyjechał do Warszawy, ona się nie odezwała. Ale spotkali się raz jeszcze… i teraz tworzą szczęśliwy związek:

Bogdan jest zupełnie inny od innych. To jest pierwszy mój partner życiowy, który właściwie wszystko potrafi. Cały czas mnie zaskakuje. Traktuję ten związek jako nagrodę.

Prowadzący poruszy też w programie temat seksu w dojrzałym wieku, który w Polsce jest  tematem tabu. Jakie zdanie na ten temat ma Urszula Dudziak?

Uważam, że musimy zmienić myślenie, bo seks to jest istota życia, to jest to źródło życia i możemy cieszyć się seksem, dopóki się ruszamy (śmiech). Ten seks to nie jest już taki hardcore jak kiedyś, teraz już jest na zupełnie innym poziomie, delikatniejszym, mistycznym, trochę z innego świata, piękny. Nie żałujcie sobie.

W programie wokalistka i kompozytorka  zdradzi też swój sposób na młodość, którą ma w sobie:

Bardzo ważne jest, by być zajętym. Ja nie wiem co to jest nuda. Wstaję rano i już wiem, co mam do zrobienia. Ale najważniejsza to jest dobra myśl, stan umysłu!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz