Reklama
Strona głowna Ogólne Uwielbiany aktor kultowego serialu telewizji TVP2 gwiazdą disco polo!

Uwielbiany aktor kultowego serialu telewizji TVP2 gwiazdą disco polo!

od Paulina Buczkowska
Reklama
Kto by pomyślał, że jeden z uwielbianych aktorów kultowego już serialu na antenie TVP2 jest gwiazdą muzyki disco polo. Młody artysta aby spełniać swoje marzenia chwycił przysłowiowy wiatr w żagle.. mowa o Konradzie Skolimowskim..

..JEST AKTOREM I GWIAZDĄ MUZYKI DISCO POLO!

Praca zawodowa i pasja nie muszą się wykluczać. Wręcz przeciwnie. Mogą być doskonałym uzupełnieniem, co w przypadku Konrada Skolimowskiego jest idealnym przykładem spełniania się na dwóch płaszczyznach. Młody aktor odgrywający na co dzień rolę Patryka w serialu “Barwy Szczęścia” jest również gwiazdą muzyki disco polo, która od kilku lat podbija swoją popularnością rynek muzyczny.

Mieć Coś czy Być Kimś? 🤩❤️ Co jest ważniejsze według was Kochane i kochani! – napisał na początku stycznia, na swoim fanpage’u Konrad Skolimowski

KONTROWERSYJNY TELEDYSK?

Młody aktor jako “gwiazda” wspomnianego gatunku muzycznego wylansował już kilka produkcji. To właśnie on odpowiada za bardzo kontrowersyjny teledysk świąteczny do piosenki “Magiczny Czas” oraz ostatnią premierę pt. “Ola la la”, która zbiera pozytywne komentarze.

Po raz kolejny okazuje się, że muzyka disco polo nie jest wcale tak mało popularna i niepożądana jakby co niektórym mogło się wydawać.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz