Reklama
Strona głowna Gwiazdy Viki Gabor komentuje swoją wygraną Eurowizji Junior! O zwycięstwie Viki napisał także Andrzej Duda!

Viki Gabor komentuje swoją wygraną Eurowizji Junior! O zwycięstwie Viki napisał także Andrzej Duda!

od Damian Kowal
Reklama
Viki Gabor wygrała tegoroczny konkurs Eurowizji Junior! Co napisała o swoim zwycięstwie? A jak skomentował to Andrzej Duda?

Swoją wygraną Viki sprawiła, że Polska jako pierwszy kraj zwyciężył dwa razy z rzędu. Na swoim Instagramie tuż po wygranej napisała:

Kochani! Brak mi słów! 😍 Bardzo się cieszę z tej wygranej. Nie spodziewałam się tego! 😊 To jest najlepsza rzecz, jaka mi się przytrafiła i zapamiętam ten dzień do końca swojego życia. ❤️❤️❤️ Wszyscy byli naprawdę świetni! Tancerze dali z siebie 100% i tak fajnie mi w tym pomogli! 🥰 Dziękuję Wam Wszystkim i serdecznie Was pozdrawiam!! Share The Joy!! 🎶💛💚🧡💜

Emocje nadal nie opadły. Wygrana Viki Gabor ucieszyła większość rodaków, celebrytów i nie tylko. Swoje gratulacje za pośrednictwem Twittera złożył także Prezydent Polski Andrzej Duda:

Wielkie brawa, gratulacje i podziękowania dla Wiktorii „Viki” Gabor za wspaniały sukces i piękne reprezentowanie Polski w konkursie Eurowizji Junior. Roksana Węgiel dała świetny przykład i zyskała godną Następczynię na europejskiej scenie juniorskiej. Brawo! Super!

My również bardzo serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów na muzycznej drodze!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz