Reklama
Strona głowna Gwiazdy Viki Gabor zdradziła jak idzie jej w szkole!

Viki Gabor zdradziła jak idzie jej w szkole!

od Marcin Karwoski
Reklama
Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019, ta informacja chyba nikogo już nie zaskoczyła. Młoda celebrytka zdradziła, że dopiero teraz wraca do domu oraz szkoły.

Viki Gabor udzieliła ostatnio wywiadu dla Plejady. Celebrytka podczas rozmowy zdradziła, że przez mocny rozwój jej kariery nie miała ostatnio czasu na powrót do szkoły.

Jeszcze nie byłam w szkole, bo nie mam za bardzo na to czasu, ale zawsze sobie znajdę czas, żeby posiedzieć przy książkach i je uzupełnić, bo dla mnie edukacja jest najważniejsza. Bez edukacji nie ma niczego

Gwiazda podczas dalszej rozmowy zdradziła, że w tym roku będzie ciężko jej uzyskać czerwony pasek na świadectwie.

Myślę, że sobie poradzę. Może nie będzie czerwonego paska w tym roku, ale na pewno będę miała bardzo dobre oceny

Viki również zamieściła na swoim instagramie fotografię. Celebrytka pod opublikowaną fotografią napisała również kilka szczegółów na temat powrotu do domu oraz szkoły.

Nie mogę uwierzyć w to, jak szybko mijają mi dni! Dziś, po raz pierwszy od finału Eurowizji Junior, wracam do domu! Już nie mogę się doczekać aż zobaczę swoich przyjaciół i wrócę do szkoły. Mój plan na najbliższe dni: jak najszybciej nadrobić zaległości by być na bieżąco z materiałem – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

[ENG⤵️] Nie mogę uwierzyć w to, jak szybko mijają mi dni! Dziś, po raz pierwszy od finału @junioreurovisionofficial , wracam do domu! Już nie mogę się doczekać aż zobaczę swoich przyjaciół i wrócę do szkoły ❤ Mój plan na najbliższe dni: jak najszybciej nadrobić zaległości by być na bieżąco z materiałem 🤩 Jaki jest Wasz ulubiony przedmiot w szkole? Dajcie znać w komentarzach! 💛 . I can't believe how fast the time is passing by… I'm coming back home today! ❤ I can't wait to see all of my friends and be back in school 🤩 What about you, do you like going to school? What's your favourite subject? Leave a comment with and answer! 💛 . #viki #vikigabor #wearethesuperheroes #winnerofjunioreurovision2019 #school #friends #home

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz