Reklama
Strona głowna Gwiazdy Viki Gabor zdradziła jakie ma plany na przyszłość!

Viki Gabor zdradziła jakie ma plany na przyszłość!

od Marcin Karwoski
Reklama
Viki Gabor ostatnio udzieliła bardzo ciekawy wywiad. Młoda artystka podczas rozmowy z dziennikarzem zdradziła swoje planu na przyszłość. Okazuje się, że celebrytka zastanawia się już jak podbić międzynarodowy rynek muzyczny.

Viki Gabor jest utelentowana 12-latka. Młoda artystka ma już za sobą, wygraną na Eurowizji Junior. Gwiazda jednak niema zamiaru się zatrzymywać. W swoim ostatnim wywiadzie zdradziła, że planuje już jak podbic rynek międzynarodowy.

Viki podczas rozmowy z Pomponikiem zdradziła, że chciałaby, żeby fajni znali jej piosenki na całym świecie.

Bardzo chcę być artystką, która jeździ po całym świecie i koncertuje. Bardzo marzę o międzynarodowej karierze. To moje największe marzenie. Ostatnio byłam w Wielkiej Brytanii, gdzie supportowałam zespół Bars&Melody i byłam bardzo zaskoczona, bo niektórzy tam śpiewali moją piosenkę. To było super! Nie spodziewałam się tego- wyznała podczas rozmowy z Pomponikiem.

Myślicie, ze Viki ma szanse na zdobycie takiej sławy?. Jak ocenianie jej aktualne szanse. Zapraszamy do rozmowy na ten temat w komentarzach pod opublikowanym wpisem.  Jesteśmy ciekawi co o tym myślicie.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz