Reklama
Strona głowna Gwiazdy Viola Kołakowska apeluje do swoich fanów, by wychodzić z domu!

Viola Kołakowska apeluje do swoich fanów, by wychodzić z domu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Viola Kołakowska kolejny raz szokuje swoimi słowami na instagramie. Celebrytka tym razem zachęciła swoich fanów do zaprzestania domowej izolacji.

Viola Kołakowska jest znana ze swoich bardzo częstych wywodów, które się różnią od innych. Tym razem celebrytka na swoim instagramie poruszyła temat domowej izolacji. Gwiazda postanowiła zachęcić swoich obserwatorów do zaprzestania domowej izolacji oraz do wyjścia na dwór. Celebrytka zaapelowała do fanów by chronili się przed brakiem możliwości życia.

Viola na swoim instagramie postanowiła pochwalić się swoimi mądrościami. Gwiazda na swoim profilu opublikowała nagranie na którym zdradziła, że ma dość domowej izolacji. Celebrytka również zdradziła, że wpadła na jej zdaniem genialnym pomysł.

Przyszło dzisiaj do mnie coś takiego, żeby stworzyć inicjatywę z hasztagiem, “Wychodzę z domu, żeby przeżyć”. Myślę, że najwyższa pora, żeby przerwać tę paranoję. Oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa i tego, żeby to wychodzenie i ten powrót do funkcjonowania był bezpieczny. Głównie trzeba zadbać o to, żeby starszych odseparować i im pomagać oraz tym, którzy mają upośledzoną odporność. Natomiast zacznijmy normalnie funkcjonować, bo będzie dramat. Będzie dramat dla wszystkich innych, których jest więcej- rozpoczeła.

W dalszej części stwierdziła, że kolejny tydzień spędzony w domu nie sprzyja nikomu i należy to jej zdaniem przerwać.

Chrońmy się wszyscy, nie tylko chorych i siebie przed chorobą, ale też degeneracją, przed brakiem możliwości życia. No bo to nie jest życie, umówmy się. I nie chcę słyszeć tekstów: Tak ci źle, bo siedzisz w domu?. Tak, ludziom jest źle. I nie chodzi o to, że tak jest nam super, bo siedzimy w domu i możemy oglądać telewizję. Nie na tym życie polega. Nie wiem, czy wiecie, że jest coś takiego jak zdrowie psychiczne, o które trzeba dbać tak samo. (…)

 

Na koniec Viola zdradziła, że czuje się jakby została pozbawiona pewnych praw.

Zamiast siedzieć na tych tyłkach grzecznie, zgadzać się na odbieranie nam praw… Sprawdzanie przez policjantów, nadawanie mandatów – to jest bezprawne, oni łamią nasze prawa. Mam nadzieję, że odzyskamy wszyscy rozum i siłę. I nie damy się spacyfikować w taki sposób, bo to nie jest fair. Zawalczmy o siebie, właśnie teraz – dodała na koniec.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz