Reklama
Strona głowna Ogólne Vital Heynen krytykowany przez klubowego prezesa

Vital Heynen krytykowany przez klubowego prezesa

od Bartek Robaczkowski
Reklama
“Nie oglądaliśmy Perugii, którą znamy od lat. Nic nie idzie dobrze”  tak o zespole prowadzonym przez Vitala Heynena wypowiedział się prezes klubu, Gino Sirci. Przypomnijmy, że Belg jest trenerem włoskiej drużyny od tego sezonu.

Początek obecnych rozgrywek nie najlepiej rozpoczęła drużyna z Perugii. Zespół, w którym Heynen jest trenerem gra również Wilfredo Leon – reprezentant Polski. W pięciu kolejkach zespół doznał dwóch porażek i zajmuje piąte miejsce w tabeli, ze stratą ośmiu punktów do lidera. W ostatniej kolejce ligowej drużyna przegrała z Cucine Lube Civitanova 1:3. w zwycięskiej drużynie gra polski środkowy – Mateusz Bieniek. To właśnie po tym spotkaniu, źle o klubie wypowiadał się prezes Gino Sirci.

“Wynik i tak jest niezły, biorąc pod uwagę to, co zobaczyłem na parkiecie. Przecież Heynen desygnował do gry starannie wybrany skład. Wszystko powinno działać jak w szwajcarskim zegarku. A tak nie było. Nie oglądaliśmy Perugii, którą znamy od lat. Nic nie idzie dobrze” tak wypowiedział Sirci.

Najbliższe ligowe spotkanie Perugia rozegra w czwartek, gdzie zmierzy się na wyjeździe z Kioene Padova.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz