Reklama
Strona głowna Gwiazdy Viva.pl przeprosiła za bardzo kontrowersyjny wywiad!

Viva.pl przeprosiła za bardzo kontrowersyjny wywiad!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ostatni wywiad, który został przeprowadzony dla portalu Viva.pl, wywołał wiele kontrowersji w internecie. Wszystko przez to, że Anna Maria Sieklucka była pytana przez dziennikarza o bardzo niemoralne sprawy. Dziś serwis napisał swoje oficjalne przeprosiny.

Ostatni wywiad który przeprowadził Roman Praszyński z Anną Sieklucką wywołał szum w internecie. Dziennikarz aktorce zadawał bardzo dużo pytań które nie były na miejscu. Dziś portal Viva.pl postanowił przeprosić wszystkich urażonych tym wywiadem. Portal również usnął cały wywiad.

Dziś na oficjalnej stronie Viva ukazały się przeprosiny. Portal również zdradził w nim, że wywiad został usunięty z strony.

Drodzy, w związku z kontrowersjami dotyczącymi wywiadu z Aktorką Anną Marią Sieklucką, zdjęliśmy tekst ze strony i publikujemy oświadczenie Autora wywiadu Romana Praszyńskiego. Jednocześnie przyłączamy się do przeprosin. Redakcja vivy.pl

Swoje przeprosiny również napisał sam dziennikarz.

Wszystkich, którzy poczuli się urażeni moimi pytaniami i wywiadem, bardzo przepraszam, bo w żaden sposób nie było to moim zamiarem. Poszedłem na wywiad w związku z premierą filmu „365 dni” w reżyserii Barbary Białowąs na podstawie książki Blanki Lipińskiej, który jeszcze przed premierą zyskał miano najbardziej erotycznego filmu w polskiej kinematografii. Konwencja wywiadu, jaką przyjąłem, nie sprawdziła się, ale miałem, być może mylne wrażenie, że koreluje z tematyką filmu i książki. W sieci pojawiły się niektóre pytania, jakie zadałem Aktorce, które w ten sposób czytane budzą wiele emocji i dają skrzywiony obraz tego wywiadu. Wywiad był autoryzowany przez Aktorkę Annę Marię Sieklucką. Wszystkich, którzy mogli poczuć się urażeni, raz jeszcze bardzo przepraszam, w szczególności Annę Marię Sieklucką. Roman Praszyński

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz