Reklama
Strona głowna Gwiazdy Waldemar Obłoza nie ma łatwo! Ludzie na ulicy są uciążliwi!

Waldemar Obłoza nie ma łatwo! Ludzie na ulicy są uciążliwi!

od Damian Kowal
Reklama
Waldemar Obłoza często mylony jest na ulicy z Romanem, którego rolę odgrywa w serialuNa Wspólnej. W jednym z wywiadów opowiedział o niezręcznej sytuacji jaka go spotkała będąc na mieście.

W rozmowie z Faktem zdradził jedną z sytuacji, gdzie został właśnie pomylony z postacią w którą wciela się w serialu:

Zdarzyła mi się sytuacja, że w galerii handlowej podeszła do mnie pani, oburzona spojrzała na mnie z pogardą i mówi: “Co, Roman? Pije się, co? Przestań chlać tę wódę, bo wpędzisz tę swoją ukochaną do grobu.

Mogłoby to być wszystko zabawne, gdyby nie fakt, że aktor przed laty sam zmagał się z chorobą alkoholową. Na szczęście udało mu się ją w całości przezwyciężyć o czym opowiedział w programie “Bagaż podręczny”:

To był ten nastoletni głupi czas. Stawałem się duszą towarzystwa. Alkohol uwalniał mnie od kompleksów wiejskości, prowincjonalności. W pewnym momencie zauważyłem, że przeginam, że piję więcej, niż zamierzałem. […] Miałem sporo okresów abstynencji, ja wcale nie lubiłem siebie jako moczymordy. Ale było pytanie: co dalej? Czy jeśli to się powtórzy, to ja po prostu nie skończę jak naprawdę ostatni menel? W pewnym momencie kończy się radość życia, zaczyna się cierpienie, bo traci się rodzinę. Z przykrością muszę się przyznać, że często zmywałem się z domu, żeby się napić, dzieciaki na mnie czekały. Nie wiem, czy moje małżeństwo przetrwałoby, gdybym nie pił, ale obciążam siebie i alkohol za to.

Mieliście może kiedyś podobną sytuację, myląc aktora z odgrywaną przez niego postacią?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz