Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Książkiewicz pierwszy raz na ściance w nowym roku!

Weronika Książkiewicz pierwszy raz na ściance w nowym roku!

od Marcin Karwoski
Reklama
Weronika Książkiewicz w miniony wtorek zjawiła się na premierze filmy Mayday. Gwiazda jednak swoją stylizacją nie zachwyciła wszystkich. Spójrzcie i oceńcie sami jak zaprezentowała się celebrytka.

Weronika Książkiewicz na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Gwiazda na swoim profilu zebrała już ponad 100 tysięcy obserwujących. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Dziś gwiazda pochwaliła się zdjęciami swojej stylizacji w której pokazała się na premierze filmy Mayday. Internauta nie spodobała się ona za bardzo.

Weronika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pochwaliła się swoją stylizacja na premierę filmu Mayday. Celebrytka postawiła na błękitna suknie z bardzo głębokim dekoltem. W opisie ukazała się bardzo wypowiedz.

Wczorajszy wieczór premierowy zaczął sie bardzo ciekawie , najpierw pomyliłam kina i zamiast w Sadybie pojawiłam sie w Złotych tarasach , jak juz dotarłam na miejsce to zgubiłam telefon ale w końcu sie udało przybyłam i zobaczyłam i gorąca polecam @maydayfilmy . Wszystkim bardzo dziekuje za ten pięknu wieczór szczególnie pani @strzeleckaanna za wylicytowanie zaproszenia na premiere i całemu beauty team – czytamy w opisie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz