Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Marczuk opowiada o swojej ciąży

Weronika Marczuk opowiada o swojej ciąży

od Karolina Melon
Reklama
Weronik Marczuk niebawem zostanie po raz pierwszy mamą. Jak się okazuje jej ciąża wyszła na jaw nie dawno. Obecnie aktorka jest w ósmym miesiącu i postanowiła szczerze opowiedzieć o swoim szczęściu.

“Weronika Marczuk potwierdza informację o ciąży. Jeśli chodzi o szczegóły, to rodzice nie zadecydowali jeszcze w sprawie imienia, ale imię Ania jest brane pod uwagę. Weronika jest bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy będzie na świecie córeczka, nie ukrywa, iż od zawsze pragnęła dziecka i czuje teraz ogromną wdzięczność w sercu za taki wspaniały dar.

Pojawiła się również w “Dzień Dobry TVN” gdzie rozmawiała o początkach , które niestety były bardzo trudne.

“Pierwsze pięć miesięcy bardzo się źle czułam i też pracowałam jeszcze w Kijowie. Musiałam skończyć pewne sprawy i zakończyć swoją misję, i jeszcze przy tym nie mogłam sobie biegać, radować się, ćwiczyć, cokolwiek… Bo ciąża była niełatwa. Potem, jak przeprowadzaliśmy się już do Polski, no to z kolei nowy etap osadzania się na nowo. I też praca. I do dziś z resztą od rana byłam w pracy. Jak można to trzeba działać – powiedziała Weronika Marczuk.

Materiały prasowe

Celebrytce życzymy szczęśliwego rozwiązania.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz