Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Marczuk opowiedziała o swojej ciąży!

Weronika Marczuk opowiedziała o swojej ciąży!

od Marcin Karwoski
Reklama
Weronika Marczuk jest w ciąży. Gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Celebrytka ostatnio postanowiła trochę opowiedzieć jak znosi swoją ciąże.

Weronika Marczuk pokazała się w zaawansowanej ciąży kilka dni temu. Okazało się wtedy, że była żona Cezarego Pazury jest już w 8 miesiącu ciąży. Warto dodać, że jej ciąża wyszła na jaw już w październiku.

Teraz Weronika postanowiła pierwszy raz opowiedzieć trochę o swoje ciąży. Gwiazda zrobiła to podczas rozmowy z Mateuszem Hładki, reporterem Dzień Dobry TVN. Celebrytka zdradziła, że początki jej ciąży nie należały do prostych.

Pierwsze pięć miesięcy bardzo się źle czułam i też pracowałam jeszcze w Kijowie. Musiałam skończyć pewne sprawy i zakończyć swoją misję, i jeszcze przy tym nie mogłam sobie biegać, radować się, ćwiczyć, cokolwiek… Bo ciąża była niełatwa. Potem, jak przeprowadzaliśmy się już do Polski, no to z kolei nowy etap osadzania się na nowo. I też praca. I do dziś z resztą od rana byłam w pracy. Jak można to trzeba działać – zdradziła Weronika.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz