Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Marczuk pochwaliła się pierwszym zdjęciem swojej córki!

Weronika Marczuk pochwaliła się pierwszym zdjęciem swojej córki!

od Marcin Karwoski
Reklama
Weronika Marczuk 17 stycznia urodziła swoją córeczkę. Gwiazda dziś na swoim instagramie pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem. Celebrytka nawet zdradziła jej imię.

Weronika Marczuk bardzo długo ukrywała swoją ciąże. Sama wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka wprawiła cały internet w zaskoczenia. Wszystko przez to, że była partnerka Cezarego Pazury w swoim życiu już kilka razy poroniła. Gwiazda jednak nie przestawała się starać o potomstwo. Teraz udało jej się zostać mamą.

Weronika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z swoją córka. Gwiazda w opisie zdradziła jej imię oraz podziękowała całemu personelowi za pomoc podczas porodu.

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko. Ogromne podziękowania kieruję do zespołu Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, szczególnie do Kierownika Kliniki prof. Tadeusza Issata. Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Aneczko, patrzę na Ciebie i jestem już pewna: te ok. 17 500 dni mojego życia „przed” były tylko przygotowaniem do takiego Daru, jakim jesteś. Cudowne uczucie! Idziemy już razem przez życie, bądź szczęśliwą i silną kobietą, Córeczko ❤️🙏🥰 ******** ********* Ogromne podziękowania kieruję do zespołu Instytutu Matki i Dziecka przy ul. Kasprzaka w Warszawie, szczególnie do Kierownika Kliniki prof. Tadeusza Issata. Trudne chwile odchodzą w niepamięć, pozostaje tylko podziw i wdzięczność za tak profesjonalną opiekę i warunki dla mam i noworodków. #newborn#cudnarodzin#HiperMamy#szacunekdlawszystkichmam#książkepiszesamożycie#nowezycie#toconajwazniejsze#harmoniaiszczescia#dojrzałerodzicielstwo##zyciezaczynasiekazdegodnia

A post shared by Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz