Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Marczuk urodziła!

Weronika Marczuk urodziła!

od Marcin Karwoski
Reklama
Weronika Marczuk została mamą. Gwiazda zdradziła nawet imię swojej pociechy. Warto dodać, że jest to pierwsze dziecko celebrytki.

Weronika Marczuk zaskoczyła chyba wszystkich informacja, że spodziewa się dziecka. Była żona Cezarego Pazury, już kilka razy poroniła. Jednak celebrytka nie poddawała się w walce z marzeniami. I własnie teraz została mamą. O tym wszystkim podzieliła się z serwisem Viva!.

Serwis Viva zdradził, że gwiazda urodziła kilka dni temu. Celebrytka jednak pierwsze chwile z dzieckiem chciała zachować do siebie.  Gwiazda dopiero teraz przekazała tą radosną nowina jednej z dziennikarek Viva!. Okazuje się, że urodziła ona już 17 stycznia oraz, że jest to córeczka.

Jak udało się dowiedzieć naszej dziennikarce Krystynie Pytlakowskiej, która jest w stałym kontakcie z Weroniką Marczuk, gwiazda została mamą 17 stycznia. (…) Dziewczynka waży prawie 3,200 gramów! Szczęśliwa mama i jej dziecko czują się znakomicie. Weronika jest bardzo szczęśliwa. Wraz z maleństwem opuściła już szpital przy Kasprzaka. Jak zdradziła gwiazda, jej córeczka od urodzenia ma ogromny apetyt

Zespół Begio serdecznie gratuluje Weronice Marczuk.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz