Reklama
Strona głowna Ogólne Weronika Marczuk zdradziła imię dziecka i kilka faktów na temat ciąży!

Weronika Marczuk zdradziła imię dziecka i kilka faktów na temat ciąży!

od Damian Kowal
Reklama
Weronika Marczuk w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN opowiedziała o porodzie i ciąży. Zdradziła także imię dziecka i to jak długo starała się o dziecko.

Dziecko Weroniki przyjdzie na świat na początku przyszłego roku. W jednym z ostatnich odcinków DDTVN zdecydowała się opowiedzieć o macierzyństwie:

Miałam próby zajścia w ciążę znacznie wcześniej i się nie udawały, a teraz się udało. Traktuje to po prostu jako to, co ma się wydarzyć. Poza tym jest rodzina i ojciec dziecka, który na pewno da sobie radę w razie czego, ale nie myślimy o złym.

Zdobyła się także na bardzo szczerze wyznanie… Wspomniała, że nie jest to pierwszy raz, kiedy jest w ciąży:

Nie jest i nie drugi. Było sporo prób i tragedii też. Próbuję po prostu wierzyć w to, że każde ciężkie czy szczęśliwe przeżycie jest nam dane, by dzięki temu wstać z kolan i pójść dalej.

Jak inne gwiazdy skorzystała z metody in vitro. Według niej należy korzystać z wszelkich możliwości:

Koniecznie trzeba korzystać. Dlaczego korzystamy w innych sytuacjach normalnie z medycyny? Uważam, że można pomóc, w naszych czasach, kiedy jest tak ciężko z zajściem w ciążę.

Weronika zdradziła również imię jakie da swojej córeczce:

Ania. Z tym mieliśmy największy problem, bo to co tutaj jest popularne i fajne, tam się nie wypowie albo będzie zbyt dziwne.

Gwiazda od wielu lat jest w związku z pewnym mężczyzną, który jest ojcem jej dziecka. Jednak jest kilka powodów dlaczego nie wypowiada się o nim w prasie:

Po pierwsze jest jego życzenie, a po drugie to jest chyba rozsądne w naszych czasach dlatego, że byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i nie ukrywam, że wtedy ja z kolei nie byłam szczęśliwa z tym, że wszyscy o tym mówią i też to przeszłam. Nauczyłam się to rozumieć, nauczyłam się z tym żyć […].

Gratulujemy postanowienia życząc wszystkiego co najlepsze!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez dziendobry tvn (@dziendobrytvn)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz