Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Rosati pokazała się bez makijażu z okazji Dnia Kobiet!

Weronika Rosati pokazała się bez makijażu z okazji Dnia Kobiet!

od Marcin Karwoski
Reklama
Weronika Rosati bardzo często solidaryzuje się z kobietami. Gwiazda kolejny raz to potwierdziła na swoim instagramie. Tym razem celebrytka zrobiła to za pośrednictwem publikacji zdjęcia na którym jest bez makijażu.

Weronika Rosati o prawach kobiet walczy już nie tylko w Polsce. Działalność społeczna aktorki nabrała dla niej głównego znaczenia, gdy oficjalnie opowiedziała o przemocy, której doświadczyła, będąc z związku z Robertem Śmigielskim. Własnie takie wydarzenia zmotywowały Weronikę do podejmowania ważnych dla kobiet tematów w ich święto.

Weronika na swoim instagramie pochwaliła się swoim instagramie. Gwiazda na opublikowanej fotografii pokazała się bez makijażu. Celebrytka w opisie poruszyła bardzo ważny temat z okazji Dnia Kobiet.

Dzień Kobiet. Dla mnie ten dzień z roku na rok nabiera mocy. A to dzięki kobietom, które spotykam na swojej drodze każdego dnia.  Dzisiejsze święto jest dniem wszystkich kobiet, ale ja chcę podziękować tym, które wspierają inne kobiety, są z nimi solidarne, są na nie wrażliwe, walczą o nie, tym dla których inne kobiety są ważne. Życzę nam, byśmy się trzymały razem i były niepokonane. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Dzień Kobiet ❤️ Dla mnie ten dzień z roku na rok nabiera mocy, a to dzieki kobietom ktore spotykam na swojej drodze kazdego dnia. Dzisiejsze swieto jest dniem wszystkich kobiet ale ja chce podziekowac tym ktore wspieraja inne kobiety, sa z nimi solidarne, sa na nie wrazliwe, walcza o nie, tym dla ktorych inne kobiety sa wazne. Kochane kobiety w nasze swieto zycze wam bysmy nie musialy juz walczyc o nasze prawa, zeby te prawa po prostu byly, zycze nam bysmy nigdy i nigdzie nie czuly sie gorzej lub niesprawedliwie traktowane ze wzgledu na plec, zycze nam bysmy sie trzymaly razem i byly niepokonane. moim kobietom i kobietkom zycze wszystkiego najlepszego w dzisiejszym dniu – dziekuje ze jestescie🙌🏼 for you Eli. #dzieńkobiet Any woman who chooses to behave like a full human being should be warned that the armies of the status quo will treat her as something of a dirty joke . . . She will need her sisterhood. Gloria Steinem

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz