Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Rosati poruszyła temat przemocy domowej w obliczu pandemii!

Weronika Rosati poruszyła temat przemocy domowej w obliczu pandemii!

od Marcin Karwoski
Reklama
Weronika Rosati ostatnio na swoim instagramie postanowiła poruszyć trudny temat ofiar przemocy domowej, którzy zostali zamknięci aktualnie ze swoimi oprawcami. Warto wspomnieć, że jeszcze żadna polska gwiazda o tym nie wspomniała.

Weronika Rosati jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym potwierdzeniem tego jest jej profil na instagramie. Gwiazda aktualnie obserwuje prawie 300 tysięcy osób. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim obserwatorami życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem jednak postanowiła poruszyć bardzo poważny oraz trudny temat dla wielu.

Weronika na swoim instagramie pochwaliła się nowym filmem. Celebrytka poruszyła w nim temat przemocy domowej. Gwiazda zwróciła uwagę, że osoby które tego doświadczają własnie zostały zamknięte ze swoimi oprawcami.

View this post on Instagram

swipe to change videos

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

 

Jesteśmy rozdzieleni, ale w pewnym sensie jesteśmy w tym razem. Trzeba to jakoś przetrwać i mam nadzieję, że to się niedługo skończy… Chciałam zwrócić uwagę na problem wzrostu przemocy domowej w czasie kwarantanny. Ofiary są w pewnym sensie zamknięte ze swoimi oprawcami w domach. Czytam dużo na ten temat. Jest to straszne, ponieważ takich zgłoszeń jest teraz na całym świecie o wiele więcej – zdradziła aktorka.

Gwiazda w dalszej części zaapelowała do swoich fanów by nie byli obojętni, gdy widzą, że dzieje się krzywda innym.

Chciałabym wszystkim ofiarom przemocy domowej, które mnie teraz oglądają powiedzieć, żeby mimo wszystko zgłaszały to na policję. Oraz żeby nie dały się sterroryzować, nie pozwoliły na znęcanie się nad nimi. Wiem, że zastraszenie jest bardzo duże. Wiem też, że obecna sytuacja to bardzo utrudnia, ale trzymam za was kciuki… Dbajcie o siebie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz