Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Rosati pozuje z swoją córką!

Weronika Rosati pozuje z swoją córką!

od Marcin Karwoski
Reklama
Weronika Rosati dość często pokazuje swoja córkę na swoim instagramie. Jednak ostatnie zdjęcie nie było bez powodu. Weronika ma powód do domu jak wiele matek. Jednak jej córka interesuje się czymś naprawdę ciekawym jak na jej wiek.

Weronika na swoim instagramie pochwaliła się kolejna fotografia z swoja córka. Celeberytka w opisie zdradziła, że jej córka kocha chodzić do muzeów.

Uwielbiam pokazywać sztukę mojemu dziecku – ona kocha chodzić do muzeów, oglądać klasykę kina i słuchać Franka Sinatr – czytamy w opisie fotografii.

View this post on Instagram

I love introducing my baby to art – she loves going to museums, watching classic films and listening to Frank Sinatra. We are fans of the Van Gogh painiting " Irises" 🙌🏼@gettymuseum LUDZIE !! Wyluzujcie Eli ma zabawki i chodzimy na plac zabaw prawie codziennie, czytamy tez kubusia puchatka i ukladamy klocki – ale czy to oznacza że mam dziecko izolowac od tego co jest gustowne, z klasa i po prostu dobre? 😉 no wiec nie- wole ja wychowywac bez internetu i od dziecinstwie wprowadzac w swiat sztuki bo dziecko chlonie wszystko a ja chce by chlonela to co wartosciowe. Ale luz nastepnu post bedzie z piaskownicy ale tez co wtedy bedzie zle ? 😉😉😉😉 wysylam wam duzo ciepla, nie badzcie tacy negatywni- dla waszego dobra, zycie jest wtedy fajniejsze Serio🙌🏼😊

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz