Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Rosati pozywa żonę Olbrychskiego do sądu

Weronika Rosati pozywa żonę Olbrychskiego do sądu

od Karolina Melon
Reklama
Weronika Rosati szczerą rozmową z magazynem “Gala” wywołała prawdziwą medialną burzę. Aktorka zdradziła szczegóły rozstania z byłym partnerem Robertem Śmigielskim. W obronie mężczyzny stanęła żona Olbrychskiego Krystyna. Kobieta na swoim Instagramie opublikowała wpis, z którego wynika , że celebrytka “wypowiedziała ostatnio wiele kłamliwych słów”:

“Teraz czytam, że twoja ciąża była traumą. (…) Ludzie prymitywni nazywają takie zachowanie publicznym praniem brudów, inni, też prymitywni, brudy publicznie piorą. Nigdy nie przyszłoby mi do głowy zaliczyć cię do tej grupy. Co to, to nie. Ale dlaczego, na Boga, sama z uporem wartym lepszej sprawy, bardzo chcesz być kimś podłym, prymitywnym i manipulującym faktami, kimś świadomie mówiącym nieprawdę – pisała wówczas żona Olbrychskiego

Szybko pojawiła się odpowiedź ze strony aktorki, która o swoje dobre imię będzie walczyć w sądzie:

“Pani Demska odebrała już pozew. Krótko powiem, że ten wpis był pełen kłamstw, które ja mogę udowodnić w sądzie, dlatego pani Krystyna została pozwana. Będzie musiała udowodnić, że to, co napisała, jest prawdą, czego nie zrobi. Będzie musiała zapłacić na dom samotnej matki.

Materiały prasowe

 

Pani Olbrychska odebrała już pozew jednak publicznie nie odniosła się do sprawy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz