Reklama
Strona głowna Gwiazdy Weronika Rosati w bikini!

Weronika Rosati w bikini!

od Marcin Karwoski
Reklama
Weronika Rosati jest bardzo ładna kobieta. Gwiazda na swoim instagramie bardzo często to potwierdzała. Jednak celebrytka jeszcze takiego seksownego zdjęcia w swojej karierze chyba nie dodała!

Weronika na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w bikini. Warto dodać, że gwiazda jest tyłem do obiektyw.

View this post on Instagram

Kochani❤️ stuknęło mi właśnie ponad 250 k najlepszych na świecie followersów i od paru dni zastanawiam się jakie zdjęcie z tej okazji wrzucić- myślałam o balonach, rozradowanych podskokach lub filozoficznym wpisie i wiecie co wybrałam? Stare zdjęcie którego wcześniej nie chciałam wrzucać, bo "będą przedrukowywać ze złośliwymi komentarzami" , bo nie wypada, bo nie powinnam skoro jestem aktywistką, matką, aktorką. I pomyślałam sobie że NIE- nie będę ulegać presji, standardom, opinii innych. Wrzucam to zdjęcie bo dla mnie jest kwintesencja kobiecości i wcald z powodu tego że o siebie dbam, chcę byc / staram się być kobieca czy atrakcyjna nie ujmuje to mojej walce o prawa kobiet, mojej sztuce albo mojej wrażliwości, wiedzy czy pracowitości. To że się chcę ładnie wyglądać nie powinno czynić ani mnie ani nikogo mniej wiarygodnym lub mniej poważnym- buntuje sie przeciw stereotypom😊 jak to powiedziała Cate blanchett "The way we dress as women doesn't mean we're "asking for it."" Ps. Lubie to zdjęcie bo uchwycona tu jestem w bardzo szczęśliwym i spokojnym momencie mojego życia. Wiecie na czym polega dla mnie totalna wolność? Na Braku uprzedzeń – moich i innych, więc tego nam wszystkim życze💋 #dontjudgeabookbyitscover

A post shared by Weronika Rosati (@weronikarosati) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Bosko nieziemsko
Pięknie wyglądasz na tym zdjęciu
Piekna

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz